Transport HDS Kraków - O firmie

Jakość oparta na rodzinnej tradycji

Firma Transportowa Małek & Małek z Krakowa powstała 1986 roku. Już więc od ponad 25 lat funkcjonujemy w branży. Tak długie istnienie na trudnym rynku to pierwszy gwarant naszego doświadczenia i umiejętności. Drugim jest rodzinny charakter firmy. Wiedza oraz przekazywana z ojca na syna filozofia pracy sprawia, że do transportu podchodzimy bardzo poważnie. Trzecim istotnym czynnikiem jest zaplecze sprzętowe. W tej chwili nasz tabor pojazdów umożliwia przewóz towarów o różnych gabarytach.

Transport HDS – pomoc na najwyższym poziomie

Specjalizując się w transporcie HDS, nie boimy się podejmować trudnych i nietypowych zleceń. Dzięki zróżnicowanemu taborowi oferujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Jeden z naszych samochodów posiada dźwig z tyłu, dzięki czemu możemy rozładować towar nawet w trudno dostępnych miejscach. Posiadamy także samochód z kiperem, co pozwala nam transportować materiały sypkie. Co ważne, uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty do wykonywania usług transportowych, a wszystkie nasze pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie OC.

Główna dewiza naszej firmy brzmi – dostarczyć na czas i na miejsce. Od ponad ćwierć wieku staramy się ją realizować. Dodatkowo zawsze z uśmiechem podchodzimy do obowiązków. Dzięki temu zaufało nam bardzo szerokie grono klientów.