TransHDS

USŁUGI HDS KRAKÓW

O nas

TransHDS- Jakość oparta na rodzinnej tradycji

Firma Transportowa Małek & Małek z Krakowa powstała 1986 roku. Już więc od ponad 25 lat funkcjonujemy w branży. Tak długie istnienie na trudnym rynku to pierwszy gwarant naszego doświadczenia i umiejętności. Drugim jest rodzinny charakter firmy. Wiedza oraz przekazywana z ojca na syna filozofia pracy sprawia, że do transportu podchodzimy bardzo poważnie. Trzecim istotnym czynnikiem jest zaplecze sprzętowe. W tej chwili nasz tabor pojazdów umożliwia przewóz towarów o różnych gabarytach.

Usługi HDS Kraków- pomoc na najwyższym poziomie

Specjalizując się w transporcie HDS, nie boimy się podejmować trudnych i nietypowych zleceń. Dzięki zróżnicowanemu taborowi oferujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Jeden z naszych samochodów posiada dźwig z tyłu, dzięki czemu możemy rozładować towar nawet w trudno dostępnych miejscach. Posiadamy także samochód z kiperem, co pozwala nam transportować materiały sypkie. Co ważne, uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty do wykonywania usług transportowych, a wszystkie nasze pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie OC.

Główna dewiza naszej firmy brzmi – dostarczyć na czas i na miejsce. Od ponad ćwierć wieku staramy się ją realizować. Dodatkowo zawsze z uśmiechem podchodzimy do obowiązków. Dzięki temu zaufało nam bardzo szerokie grono klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami